Kategorie

Informacje

Menu IV O ETNOZMYSŁACH:

IV O ETNOZMYSŁACH

Okno chaty sannickiejETNOZMYSŁY to miejsce stworzono z ogromnej pasji i miłości do szeroko pojętego folkloru, przeznaczone dla wszystkich zafascynowanych kulturą ludową, poszukujących przedmiotów i ubrań – które choć współczesne – zostały stworzone w oparciu o tradycyjną technikę wytwarzania lub wzornictwo.

Każdy odnajdzie tu coś dla siebie. Dla deklarujących wyraźną fascynację folklorem – mieniąca się tęczą barw ornamentyka. Dla chcących jedynie subtelnie wpleść etno-folk w swój styl skrajnie odmienna jedno lub dwu barwna geometryczność form.

Zapaska sannickaChcemy pokazać, że to co wyrosło z kultury wsi nie jest „wiochą”, a coraz silniejszym trendem ogarniającym swą stylistyką globalną modę i design.

Zdając sobie sprawę z niszowości rynku zajmującego się sztuką ludową i niewielkiej dostępności do informacji odnośnie praktyków tej materii, postanowiliśmy zadbać, by nasz portal stał się nie tylko miejscem zakupu przedmiotów codziennego użytku, ale również formą kontaktu z regionalistami i twórcami strojów. Znajdą więc Państwo u nas możliwość uzyskania konsultacji taneczno-muzycznej regionu, podjęcie stałej współpracy z regionalistą przy prowadzeniu zajęć z zepołem ludowym, bogatą ofertę stroje regionów centralnej Polski z różnych okresów ich kształtowania.

Bazując na wiedzy, latach doświadczeń, ideologicznym podejściu, a przede wszystkim życiowej pasji jaką jest folklor dla naszej kadry, oferujemy najwyższy poziom naszych produktów i usług.